Kdo je Tereza

Kdo je Tereza?

Průvodkyně v oblasti POHYB-MYSL-STRAVA, tvůrkyně úspěšných online programů BODY-RESTART, mentorka seminářů JAK NA SVÉ TĚLO působící v ČR a SK. Trenérka skupinových cvičení jako je např. jumping, workour, deepwork, zdravá záda, cvičení s dětmi. Výživová poradkyně ale hlavně normální žena, která díky svým životním zkouškám našla sama sebe a vyléčila si tak nevyléčitelnou autoimunitní Bechtěrevovou nemoc. Tento život vnímá, jako největší dar a příležitost začít radostně, zdravě, šťastně a láskyplně žít a raduje se z maličkostí, které jí život dopřává. 
Po dokončení studia a získání titulu Mgr. v oboru Tělesná výchova-výchova ke zdraví se plně pustila do práce, která ji v životě plně naplňuje a věří, že má smysl. Tedy předávat své zkušenosti a vědomosti, které načerpala skrze své životní zkoušky a pomáhat tak s otevřeným srdcem a odevzdáním se všem lidem, kteří se s důvěrou otevřou. Pomáhá druhým nacházet cestu sám k sobě. Cestu ke zdravému, plnohodnotnému a šťastnému životu.
Během své životní cesty absolvovala Tereza nejeden sebevzdělávací kurz, spoustu seminářů, přednášek, víkendových psychoterapeutických kurzů a také samostudium v podobě knih a dokumentů a hlavně praxe, které ji pomohly více pochopi smysl života, lidské tělo,duši a psyché jako takové.
V dnešní době již Tereza nepůsobí pouze a jen ve Frenštátě nebo Košicích (SK), ale otevírá se většímu okruhu lidí a to v podobě zážitkových víkendových seminářů, besed a online programů, online konzultací či sestavování online jídelníčků, které úspěšně pomáhají lidem ze všech koutů světa.
Veškeré její vědomosti se opírají o její vlastní životní zkušenosti, které ji život nadělil a o vlastní úspěšné a krásné výsledky dosažené na sobě samé, rodině a mnoha jejich klientech. Nejen při studiu na univerzitě, ale hlavně ze své každodenní praxe Tereza poznala, jak důležité je pečovat o naši fyzickou a psychickou schránku. Proto je jejím prioritním cílem ukázat lidem přirozenou cestu ke zdravému způsobu života.
Její filozofie celého projektu se opírá o 3 základní a nejdůležitější pilíře a tím jsou: POHYB-MYSL-STRAVA na kterých je důležité neustále pracovat tak, aby Vaše tělo a mysl mohli správně fungovat. Pokusí se Vám tedy ukázat novou a krásnou cestu, která bude stát určitě za to a vy se konečně začali ve svém těle a nitru cítit jako doma. Naučí Vás, jak láskyplně pečovat o své tělo, aniž byste u toho trpěli, jak správně se stravovat, cvičit a používat správné myšlenky tak, ať vše funguje jak má a vy se cítili opravdu šťastně.
Teď už je vše na Vás, zda uchopíte život do svých rukou a vykročíte společně s Terezou. Ke svým klientům přistupuje vždy přátelsky, individuálně, otevřeně a těší se na ně s otevřenou a láskyplnou náručí
Přestože se život s Terezou moc nemazlil a zakusila si toho spousty, tento život vnímá, jako největší dar a příležitost začít radostně, zdravě, šťastně a láskyplně žít a raduje se z maličkostí, které jí život dopřává.

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Skrýt

X