O mně

 

Můj životní příběh o tom, jak jsem se z nemoci a trápení dostala ke šťastnému a plnohodnotnému životu.

 

 

Už jako malá jsem milovala svobodu. Volně dýchat a svobodně se projevovat v jakékoli činnosti. Prostě si užívat život naplno tak, jak jsem zrovna cítila. A tak jsem šťastná, že už zase můžu tohle vše naplno žít. Žít bez bolesti a utrpení ve svém těle. Žít beze strachu a beznaději na tomto světě. Mít zase chuť naplno žít a radovat se z maličkostí, který mi život dopřává.

 

Dlouhé roky tomu tak ale nebylo a já se plácala v neustálém začarovaném kruhu plném bolesti, strachu a beznaděje. V průběhu celého mého života jsem si prošla různými zdravotními problémy a už ani nedokážu říct, kde a kdy jsem více trpěla…Ať už to byly ekzémy po celém těle a obličeji, akné, silné bolesti břicha, zánět rohovky, díky němu vidím na oko jen z 30%, silné deprese, stavy apatie a nechuť žít, přes záněty močového měchýře, ledvin a pohlavních orgánů nebo taky obrovské bolesti kyčlí a nohou, kdy jsem nemohla chodit a  kdy mi byla následně lékaři diagnostikovaná autoimunitní “nevyléčitelná“ Bechtěrevova nemoc. Byly to pro mě těžké roky, měsíce, dny a chvíle, ale co bylo pro mě asi nejtěžší, bylo zjištění, že mi vlastně nikdo nedokáže pomoct. Lékaři, kterým jsem důvěřovala a doufala v jejich pomoc a záchranu, mi nikdy nedokázali moje diagnózy a trápení objasnit a krom nasazení medikamentů, které v dnešní době nic neřeší, jsem žádnou jinou pomocnou ruku nedostala. A tak jsem jednoho krásného dne pochopila, že jestli se chci uzdravit a zase naplno a v radosti žít, musím svůj život uchopit do svých rukou, protože nikdo jiný to za mě opravdu neudělá.

Rozhodla jsem se uzdravit!

A tak jsem se rozhodla a vykročila vstříc šťastnějšímu, zdravějšímu a plnohodnotnějšímu životu. Naučila jsem se naslouchat svému tělu a hlasům svojí duše. Vnímat co je pro něj dobré a co naopak ne. Více jsem se ponořila do očisty a výživy svého těla skrze  detox a stravu, protože ta je v léčení zcela zásadní. Začala jsem zpátky nacházet sama sebe, svoje radosti, vášně a lásku ke svému tělu, sama k sobě a tím i k druhým.  Bechtěrevova nemoc odešla tak, jak přišla. Všechny mé další tělesné trápení jako akné, ekzémy a další projevy dočista vymizely.  Mé tělo se vyčistilo, zahojilo a já jsem se konečně dostala z těch pevných a nekonečných okovů beznaděje, bolesti a trápení.

Teď už konečně můžu říct, že si život užívám plnými doušky. Skáču, běhám, tančím, dovádím, prostě dělám vše, na co mám zrovna chuť a to vše bez jakékoli známky bolesti, nemoci a léků.

A tak díky svým nabitým celoživotním zkušenostem ať už při samo-léčení či při mém studiu, provázím druhé na jejich cestě ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu. Na cestě k uzdravení svého těla a duše skrze oblíbený 28. denní online program BODY-RESTART nebo HUBNEMEDO PLAVEK, online nebo osobní konzultace, léčivé jídelníčky na míru, živé či online setkávání na semináři JAK NA SVÉ TĚLO či jiné víkendové transformační pobyty.

Během své životní cesty jsem absolvovala  nejeden sebevzdělávací kurz, magisterské studium na vysoké škole v oboru tělesná výchova a výchova ke zdraví,  spoustu seminářů, přednášek, víkendových psychoterapeutických kurzů a také samostudium v podobě knih a dokumentů, ale co mi dalo úplně nejvíce, byla moje praxe, která mi pomohla více pochopit smysl života, lidské tělo, duši a psyché jako takové. Přestože se život se mnou moc nemazlil a zakusila jsem si  toho spousty, tento život vnímám, jako největší dar a příležitost začít radostně, zdravě, plnohodnotně, šťastně a láskyplně žít a raduji se z maličkostí, které mi život dopřává.
Filozofie celého mého projektu se opírá o 3 základní a nejdůležitější pilíře a tím jsou: POHYB-MYSL-STRAVA na kterých je důležité neustále pracovat tak, aby naše tělo a mysl mohli správně fungovat a my se cítili ve svém těle jako doma a šťastní na tomto světě.
Teď už je vše na Vás, zda se rozhodnete uchopit svůj život do svých rukou a vykročit jako jsem to udělala já. Velmi ráda a s láskou vám ukážu cestu, která mi pomohla stát se zdravější a šťastnější bytostí. A to vše můžeš cítit i ty, teď už jen záleží, chceš to? 

 

 

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Skrýt

X