Kdo je Tereza

Kdo je Tereza?

Mentorka osobního rozvoje, výživová poradkyně a fitness trenérka, ale hlavně žena, která skrze své životní pády našla sama sebe a vyléčila si tak nevyléčitelnou autoimunitní Bechtěrevovou nemoc. Tento život vnímá, jako největší dar a příležitost začít radostně, zdravě, šťastně a láskyplně žít a raduje se z maličkostí, které jí život dopřává.

Během jejího studia na Ostravské Univerzitě v oboru tělesná výchova a výchova ke zdraví v lednu 2012 otevřela ve Frenštátě pod Radhoštěm své vlastní studio TERAJUMP, které nabízí klientům skupinová cvičení jako jsou Trampolínky, Kardio kruháč, Teraxing, DeepWORK a workout, které nastavila k efektivnímu spalování tuků, zvyšováni kondice, tvarování problematických tělesných partií a zlepšování psychické kondice. S Terezou si tedy můžete osobně zacvičit právě ve Frenštátě. Více info na www.terajump.cz

Po dokončení studia a získání titulu Mgr. se plně pustila do práce, která ji v životě plně naplňuje a věří, že má smysl. Tedy předávat své zkušenosti a vědomosti, které načerpala skrze své životní zkoušky a pomáhat tak lidem, nacházet cestu sám k sobě. Cestu ke zdravému, plnohodnotnému a šťastnému životu. Od roku 2014 začala spolupráce na projektu s firmou Brose v oblasti zdravého stravování a tělovýchovy pro zkvalitnění životního stylu a zdravotního stavu zaměstnanců dané firmy.

Během své životní cesty absolvovala Tereza nejeden sebevzdělávací kurz  :

2011 Certifikovaný profi instruktor trampies a power plate
2012 Sociálně psychologický kurz
2013 REIKI I. stupeň
2014 REIKI II. stupeň
2014 instruktor D-Yogi
2015 Výživa ve sportu-certifikace
2015 profi instruktor DeepWork
  • a spoustu seminářů, přednášek, víkendových psychoterapeutických kurz   

V dnešní době již Tereza nepůsobí pouze a jen ve Frenštátě, ale otevírá se většímu okruhu lidí a to v podobě zážitkových víkendových seminářů, besed a online programů, které úspěšně pomáhají lidem ze všech koutů České a Slovenské republiky.

Veškeré její vědomosti se opírají o její vlastní životní zkušenosti, které ji život nadělil a o vlastní úspěšné a krásné výsledky dosažené na sobě samé, rodině a mnoha jejich klientech. Nejen při studiu na univerzitě, ale hlavně ze své každodenní praxe Tereza poznala, jak důležité je pečovat o naši fyzickou a psychickou schránku. Proto je jejím prioritním cílem ukázat lidem přirozenou cestu ke zdravému způsobu života. Její filozofie celého projektu se opírá o 3 základní a nejdůležitější pilíře a tím jsou: POHYB-PSYCHIKA-STRAVA na kterých je důležité neustále pracovat tak, aby Vaše tělo a mysl mohli správně fungovat. Pokusí se Vám tedy ukázat novou a krásnou cestu, která bude stát určitě za to a vy se konečně začali ve svém těle a nitru cítit jako doma. Naučí Vás, jak láskyplně pečovat o své tělo, aniž byste u toho trpěli, jak správně se stravovat, cvičit a používat správné myšlenky tak, ať vše funguje jak má a vy se cítili opravdu šťastně. Teď už je vše na Vás, zda uchopíte život do svých rukou a vykročíte společně s Terezou. Ke svým klientům přistupuje vždy přátelsky, individuálně, otevřeně a těší se na ně s otevřenou a láskyplnou náručí

Přestože se život s Terezou moc nemazlil a zakusila si toho spousty, tento život vnímá, jako největší dar a příležitost začít radostně, zdravě, šťastně a láskyplně žít a raduje se z maličkostí, které jí život dopřává.

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Skrýt

X